הסכמים
יחסי ממון
חיים משותפים
צוואות
גירושין
זולו
זולו קניות תיירות מחשבונים משחקים דיגדוגים מילון סיפור מתכונים הורים לימודים
הוסף למועדפים  |  המובילים  |  אודות  |  דיגדוגים ראשי
חגי ישראל
ראש השנה
יום כיפור
חג סוכות
חג חנוכה
חג פורים
חג פסח
יום העצמאות
ל''ג בעומר
יום ירושלים
חג השבועות
ט באב
לוח שנה עברי לועזי
מחשבון חגי ישראל
מחשבונים
 
כללי
חוכמת חיים
משמעות השם שלך
תאריך לידה - קבלה
דיגדוגים - נותנים לך להגיד את משפט הקסמים ברגע המתאים
מערכת דיגדוגים מאפשרת לך לדגדג לחברים שלך בשכל
תוך אפשרות של שינוי הדיגדוג ועריכתו לצרכיך
דיגדוגים ברשת שירות בעל ערך מוסף רב לגולשים - בו מאוגדים כמות אדירה של משפטים שרובם עם הרבה חוכמת חיים - שווה!
פורטל זולו ממשיך להפתיע בערכיו המוספים לגולשי האינטרנט! פתיחת שירות חדש אינטראקטיבי ודינמי עם הסלוגן "משפט הקסמים לרגע המתאים" - שירות שנועד למספר מטרות... שהעיקרית בהן היא לדגדג לכולנו בשכל (: ומכאן שם השירות "דיגדוגים ברשת" - מרבית המשפטים בזולו מדגדגים בשכל, מעלים חיוך, ומגרים את החשיבה המנטלית- הרעיון המרכזי שכולנו ברשת בסירה אחת.. בעלי קוד חברתי דומה ושותפים לאותם הדברים המגרים אותנו מנטלית.

תהליך התפתחות הרעיון: "עם היווסתודה של חברת זולו טכנולוגיות בע"מ ,(1998) כחברת פרסום העוסקת במתן שירותי קריאייטיב התחלנו גם באיסוף ציטוטים, משפטים מגניבים ועוד אלפי משפטים עם משמעות מאוד חזקה שיש בהם מסר ערכי רב. חלק מהמשפטים שיבצנו בכניסה לדף הראשי - שבכל כניסה לזולו מופיע משפט אקראי. עם הזמן השתכללנו וקראנו לשירות "סוד כמוס" אשר איפשר את שליחת המשפט לחברים ברשת. היום עקב ריבוי הגולשים שפנו אלינו בנושא זה לחשוף את רשימת המאגר של המשפטים המגניבים הללו, חשבנו... שזה יכול להיות מאוד נחמד לשתף את כולם ועוד יותר כיף שחברים יעבירו אחד לשני את המשפטים הללו.. אז החלטנו לעשות צעד נוסף תוך שיפור השירות."

הייחודיות בשירות היום, היא שהגולשים יכולים לשנות/לערוך את המשפט שהם שולחים כאוות נפשם: למשל: אם המשפט המקורי שמופיע בקטגוריית מהות החיים: "התשוקה היא המפתח לכל דבר בחיים" הגולשים יכולים לשלוח לחברים את המשפט מנוסח אחרת תוך עריכת המשפט ל "התשוקה היא המפתח לכל דבר ממשי בחיים ובלי תשוקה שלך אלי אין לי ממש חיים!"

משפט אחר לדוגמא: אם אם המשפט המקורי "הלב הוא שריר גמיש" המשפט החדש שנשלח ונערך מחדש: "הלב הוא שריר גמיש, הוא יכול לשנות את הרגשות,לפעמים לטובה לפעמים לא - ומזה יש להבין שהמילה להשתנות מתחוללת מבפנים ומרצונו של האדם עצמו בלבד"

בזולו מאפשרים להוסיף דיגדוגים, לחפש דיגדוג לפי מילה בתוכו ו/או שם היוצר שלו ו/או הקטגוריה שאליו המשתייך הדיגדוג. כרגע יש 45 נושאים שונים עם כמות אדירה של דיגדוגים המתעדכנים ללא הפסקה

הערת אגב: אחד הסלוגנים החזקים שיצרנו הינו "כל העולם על הזולו שלי" - סלוגן שיש בו הרבה מן הארצישאליות - פונה למכנה המשותף הרחב ביותר תוך תחושת הזדהות - משקף במידה רבה את מהות ותפיסת החיים בישראל, סלוגן שסייע להפוך את זולו למותג באינטרנט הישראלי... כי.... "באינטרנט זולו הוא אלילי... כל העולם על הזולו שלי..."

היום כאתר שירות בעל ערכים רבים לגולשים, עוברים בכל קבוצת אתרי זולו מעל מליון גולשים .. זה הישג מרשים שבזולו מאוד גאים בו.. במיוחד שגולשים רבים הופכים את זולו לדף הבית שלהם... הן בגלל השירותים הערכיים הרבים הן בגלל הנוחות והקישוריות לאתרים מובילים והן בגלל שבזולו אוהבים את הגולשים ועושים הכל למענם...

באהבה,

צוות זולו

 
ידע
=
כסף

מחשבונים משפטיים
 
קטגוריות
אהבה
אושר
אוכל ומשקאות
אמונה ודת
אמת ושקר
אתיקה, מוסר וערכים
בריאות וחולי
האדם אופיו וטיבעו
הגדרות
הצלחה וכישלון
זמן וגיל
חברה ותרבות
חינוך והשכלה
חברים וידידים
חוק ומשפט
חוכמה וטיפשות
חז''ל
טבע האדם ואופיו
טוב ורע
ילדים והורים
כבוד, כוח ועוצמה
כלכלה ועסקים
מדינה , פוליטיקה
מדע והגיון
מהות החיים
נשים וגברים
ספרים ספרות וספריות
סקס
עבודה ועשייה
עובדות
עושר ועוני
עצות
פילוסופיה
רגשות
שונים
חוק מרפי
ביטוח
הומור פנאי ובידור
יצירתיות
סדר ונקיון
ספורט
סלוגנים של חברות
תלמידים ומורים
תקשורת
הוסף למועדפים |  ציטוטים מובילים |  אודות |  ציטוטים ראשי
זולו  מחשבונים  רכישת דירה  מקרקעין  מתגייסים  צילום חליל  פסנתר  גיטרה  כתוב לנו 
© All Right Reserved - Zooloo Portal Copyrights (c) TalTek 1998-2016 פרסום בזולו